Domáce filtre reverznej osmózy

MO550ECOEXP

251,00€

251,00€
MO650MECOEXP

269,00€

269,00€
MO550PSECOEXP

334,00€

334,00€
MO650MACPUREEXP

264,00€

264,00€
MO550ECOST

179,00€

179,00€
MO650MECOST

198,00€

198,00€
MO550PECOST

289,00€

289,00€
MO675MPUREEXP

264,00€

264,00€
Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)

Filtre reverznej osmózy - efektívne riešenie pre každý deň

Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa filter reverznej osmózy stane čoraz populárnejším a požadovaným produktom na našom trhu. Čistá voda je záležitosťou zdravia a života každého človeka. Ukrajinský spotrebiteľ nemá prístup k kvalitnej vodovodnej batérii a každý deň ju potrebuje. Balené nie je tak lacné, ako sa zdá, ale dobre rozmnožené neodôvodňuje pochybnosti o jej skutočnej kvalite. A tak sa nahrádzajú oveľa účinnejšími systémami na čistenie vody v domácnostiach, ktoré zaručujú bezpečnosť.

Čo to je?

Niekoľko slov o tomto type filtrov a jeho kľúčových výhodách vám pomôže pri rozhodovaní o nákupe.

Technológia sa od 70. rokov 20. storočia aktívne používa v medicíne a priemysle na odsoľovanie morskej vody, prípravu nápojov, spracovanie mlieka a iných potravinárskych výrobkov a prípravu destilovanej vody na lekárske účely. Bol prispôsobený individuálnemu použitiu, ktorý sa rýchlo rozšíril po celom svete a dnes na Ukrajine.

Je to drahé a voda je "mŕtva" - tieto argumenty sú najpopulárnejšou argumentáciou skeptikov a odporcov. Ale stojí za to brať vážne? Určite - nie!

Princíp spočíva v tom, že systém reverznej osmózy, vďaka niekoľkým hrubým filtrom a špeciálnej polopriepustnej membráne, cez ktorú môžu preniknúť iba molekuly vody, udržuje vo vode všetky cudzie častice a rozpustené látky. Na výjazde získame absolútne bezpečnú a čistú sladkú vodu.

V súčasnosti je konkurencia na trhu taká vysoká a technológia sa tak rýchlo rozvíja, že výrobcovia majú všetky príležitosti na vytvorenie cenovo dostupného a vysokokvalitného produktu. Pri porovnaní tovaru nášho katalógu si všimnete, že minimálna cena plnohodnotného systému je veľmi demokratická vzhľadom na výrobnú schopnosť a účinnosť produktu. Rozdiel v nákladoch ovplyvňuje produktivitu, dizajn, rozsah, ale nie vôbec o kvalite úpravy vody.

Filtre na čistenie vody reverznou osmózou ho zbavujú nečistôt - to je ich jediný úloha. Voda sa stáva bezpečnou, môže byť opitá surovou bez strachu z následkov na zdravie, pokojne dopĺňajúce potreby tela. Čistá voda nemôže ublížiť. Áno, v ňom nebudú prakticky žiadne užitočné minerály a soli, ale nie sú prítomné ani v tej vode, ktorá prichádza na vodovod. Tieto látky sú vo filtroch s mineralizátormi, ktoré premieňajú vodu na "živé".

Ako si vybrať?

Mollis Aqua ponúka svojim zákazníkom širokú škálu systémov na úpravu vody s reverznou osmózou. Existuje niekoľko dôležitých bodov, ktoré treba zvážiť pri výbere najvhodnejšej možnosti pre zariadenie. Musíte presne určiť ciele a zaťaženie systému. Koľko ľudí a ako často budú používať vodu? Voda sa bude používať iba na pitie a varenie alebo na iné účely? Bude filter pre doma, pre byt alebo pre veľkú kanceláriu? Venujte pozornosť hlavným funkciám:

  • Etapy čistenia - dirtier voda z vášho zdroja a zložitejšie jeho zloženie, tým viac čistenie musí prejsť. Sme pripravení analyzovať Vašu vodu a pomôcť pri výbere najlepšieho riešenia.
  • Čerpadlo - ak je to potrebné, aktivuje sa udržiavanie pracovného tlaku vody v systéme, ak je nestabilné alebo nedostatočné.
  • Mineralizátor - ako je uvedené vyššie, na výstupe sa získa čistá voda bez nečistôt. Mineralizátor nasýti vyčistenú vodu pomocou užitočných prvkov a solí.
  • Objem nádrže je dôležitým kritériom; Čistá akumulovaná voda sa postupne dostáva do špeciálnej nádrže. Čím viac je jeho objem - tým viac je čistejšia voda, ktorú môžete používať naraz.

Tieto odporúčania vám pomôžu kúpiť filter s reverznou osmózou v Kyjeve bez ďalších nákladov.

Filter na reverznú osmózu je vysoko technologický výrobok, ktorý od výrobcu vyžaduje vysokú úroveň odbornej spôsobilosti. Na Ukrajine sú systémy ochranných známok Ecosoft a Aquafor veľmi obľúbené u spotrebiteľov, z ktorých každá vyrába širokú škálu domácich filtrov.

Mnohí kupujúci sa zaujímajú, ktorý filter je lepší? Jediná odpoveď na túto otázku neexistuje, pretože musíte porovnávať filtre podľa niekoľkých kritérií, z ktorých každý môže byť v konkrétnom prípade prevládajúci.

Pri výbere filtra odporúčame venovať pozornosť nasledovnému:

Zariadenie

Všetky filtračné systémy s reverznou osmózou prezentované v našom internetovom obchode obsahujú nasledujúce komponenty:

  1. Puzdro s tromi banskami (pre predčistenie kaziet) na kovovom držiaku,
  2. Priehľadná polymérová membrána,
  3. Náplň po karbóne,
  4. Zásobník,
  5. Kohútik na dodávanie čistej vody,
  6. Rúry a tvarovky.